All for Joomla All for Webmasters

Nabory 2018 w semestrze zimowym

Jesteśmy różni, łączy nas jedno!

Pod takim hasłem zorganizowaliśmy w tym roku nabory do naszego zespołu. W dniach 1, 2 oraz 4 października do naszej siedziby tłumnie przybywali studenci wielu warszawskich uczelni w celu sprawdzenia swoich umiejętności tanecznych i wokalnych oraz wstąpienia w progi naszego zespołu. Na kandydatów czekały: w części wokalnej - ćwiczenia emisyjne, a także grupowe oraz solowe wykonania utworu, którego kandydaci uczyli się w trakcie zajęć; w części tanecznej- ćwiczenia wykonywane do rytmu muzyki wraz z podstawowymi krokami tańców ludowych.

Kandydaci dopisali swoją obecnością i reprezentowali bardzo wysoki poziom, niestety nie byliśmy w stanie przyjąć wszystkich osób. Tym, którzy się zakwalifikowali serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia oraz rozwoju umiejętności w naszym zespole, natomiast osoby, którym tym razem się nie powiodło, zapraszamy na kolejne nabory :)

Nowe osoby w grupie SKOWRONKI:

Monika Humięcka
Natalia Kucińska
Katarzyna Łochowska
Beata Maliszewska
Barbara Taraszkiewicz
Daria Żuchowska
Bartłomiej Bemowski
Albert Durka
Dominik Gumiela
Paweł Kulawiec
Jerzy Marczak
Jakub Trzyszka

Nowe osoby w grupie SZYMKOWE POLE:
       
Aleksandra Gicewicz
Karolina Lizer
Małgorzata Piejak
Katarzyna Pietrowska
Julia Wielgosz
Marlena Wikiera
Piotr Durka
Patryk Kakareko
Piotr Owsik
Marek Śliwiński
Michał Zabłocki

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim i do zobaczenia na naborach w semestrze letnim! Stay tuned i obserwujcie bacznie nasz profil na FB >LZA Promni<

P.S. W galerii znajdziecie plakaty autorstwa Maćka - naszego kolegi z zespołu, a jednocześnie bardzo uzdolnionego fotografa - klik!

LZA PROMNI

to grupa studentów zafascynowanych tańcem i folklorem polskim. Powstał przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 1972 roku z inicjatywy studentów oraz Zofii Solarzowej, której imię nosi po dziś dzień.

Grupy artystyczne

Nasz Mecenas

sggw logo