All for Joomla All for Webmasters

Barcelona 2017

Hiszpania 2

 

Wakacje rozpoczęliśmy wyjazdem do Hiszpanii, gdzie przez sześć cudownych dni łączyliśmy wypoczynek z ciężką pracą.

W ciągu dnia, korzystając z pięknej pogody, relaksowaliśmy się na plaży, delektowaliśmy się lokalną kuchnią, a dla chwili ochłody spacerowaliśmy urokliwymi katalońskimi uliczkami, wcinając przy tym lody. Przede wszystkim jednak, braliśmy udział w festiwalu „Moonlight In Barcelona 2017”. Podczas wieczornych występów na scenie z Morzem Śródziemnym w tle prezentowaliśmy tańce z regionów Lublina oraz Łowicza, wywołując bardzo pozytywne reakcje widzów. Udział w Festiwalu pozwolił nam nie tylko pokazać polskie tańce ludowe, ale również obejrzeć pokazy innych zagranicznych zespołów, a także poznać wielu uczestników. Pobyt w regionie Katalonii nie mógł, oczywiście, obyć się bez całodniowego zwiedzania najsłynniejszych zabytków Barcelony, w tym świątyni Sagrada Familia, Parku Guell, Sanktuarium Santa Maria del Mar i wielu innych. Wspaniała atmosfera sprawiła, że wszyscy ociągaliśmy się przed powrotem do Polski.

Wyjazd ten zdecydowanie zapisze się w promnej pamięci jako doskonała okazja do zacieśniania zespołowych więzi, a radosne wspomnienia będą do nas powracać za każdym razem, gdy usłyszymy w radiu „Despacito”.

 

 

 

LZA PROMNI

to grupa studentów zafascynowanych tańcem i folklorem polskim. Powstał przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 1972 roku z inicjatywy studentów oraz Zofii Solarzowej, której imię nosi po dziś dzień.

Grupy artystyczne

Nasz Mecenas

sggw logo